Polski Biznes

Pirys Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sp. z o.o.

94-104 Łódź ul. Obywatelska 128

tel.: 42 686-37-44, biuro

fax: 688-12-78


rok założenia firmy: 1991

PLEN

NIP: 727-012-70-56

Obszar działalności firmy:
Polska


Ilość pracowników: brak danych

Produkt - informacje
Nazwa produktu:

Gazowe grzejniki konwekcyjne

Nazwa rozszerzona:

Gazowe grzejniki konwekcyjne stojące

Ceny Detal:

Cena netto: info. tel.

Ceny Hurt:

Cena netto: info. tel.

Typ/Model:
Gamma F-5
Marka:
Karma
Opis produktu:
Gazowe grzejniki konwekcyjne GAMA z odciągiem spalin do komina
( otwarta komora spalania ).
Grzejniki gazowe kominowe typoszeregu GAMA przeznaczone są dla miejsc, w których nie można umieścić grzejnika pod oknem lub nie można wyprowadzić odciągu spalin przez ścianę.
Grzejniki GAMA nadają się do każdego wnętrza. Wyposażone są w nowoczesne elementy regulacyjne, posiadają wysoką sprawność i niskie koszty inwestycyjne. Idealnie nadają się do ogrzewania domów jednorodzinnych, chat, sklepów i biur.
Grzejniki gazowe GAMA są odporne na temperatury poniżej zera ( temperatury ujemne nie mają wpływu na ich działanie ani na ich postój ), nie wymagają podłączenia do źródła energii elektrycznej.
Grzejniki gazowe GAMA modele F-3, F-3L, F-5, F-5L przeznaczone są do umieszczenia na podłodze. Wyposażone są w mechaniczny układ regulacji temperatury, nastawiona temperatura pomieszczenia jest utrzymywana automatycznie. Grzejniki posiadają zapalanie piezoelektryczne i wieczny płomyk. Dostarczane są z wymiennikiem stalowym ( modele F-3, F-5 ) lub żeliwnym ( modele F-3L, F-5L ). Charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa eksploatacji i długim okresem żywotności.
Ogrzewanie ekonomiczne.
Grzejniki GAMA są rozwiązaniem ogrzewania które jest ekwiwalentne w stosunku do systemów centralnego ogrzewania. Posiadają wyższą sprawność niż te systemy, ich zaletą jest możliwość niezależnego ogrzewania w poszczególnych pomieszczeniach. Właściwym doborem wielkości grzejnika można osiągnąć w każdym pomieszczeniu niskie zużycie gazu przy zachowaniu maksymalnej sprawności.
Niskie koszty inwestycyjne
W porównaniu z centralnym ogrzewaniem ( kocioł, grzejniki ) koszty inwestycyjne ogrzewania są niższe o prawie 50%.
Bezpieczna eksploatacja
Grzejniki gazowe GAMA odznaczają się absolutnym bezpieczeństwem eksploatacji. W przypadku stanu zakłócenia bezpiecznik termoelektryczny wyłączy dopływ gazu.

GAMMA F-5, F-5L
Gazowe grzejniki kominowe GAMMA F-3 i F-3L przeznaczone są do umieszczenia na podłodze. Wyposażone są w mechaniczny układ regulacji temperatury, nastawiona temperatura pomieszczenia jest utrzymywana automatycznie. Grzejniki posiadają zapalanie piezoelektryczne i płomyk wieczny. Dostarczane są z wymiennikami ciepła stalowymi lub żeliwnymi. Charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa eksploatacji i długim okresem żywotności.
Tabela cech / parametrów technicznych
NAZWA CECHYWARTOŚĆ CECHY
przeznaczenieogrzewanie mieszkań, biur, szkół
rodzaj gazupropan, gaz ziemny
odprowadzanie spalindo komina
moc4,4 kW
sprawność85 %
zużycie GZ/PB0,5/0,34 m3/h
ogrzewana przestrzeń50-100 m3
masa23 kg
wymiary zewnętrzne (wys.xgłębokośćxszer.)658x200x632 mm
wymiary montażowe (odciągxprzebicie)295x160 mm